Haber

Kazada damadın ayakları kırıldı, nikahları hastanede gerçekleştirildi

ŞANLIURFA’daki düğün törenine 2 gün kala trafik kazası geçirerek ayağı kırılan Yusuf Gülel (26), Esra Tut (21) ile hastane odasında gerçekleşen düğünle hayatını birleştirdi.

Kentte bir markette muhasebeci olarak çalışan Muhammed Yusuf Gülel ve Esra Tut, hayatlarını birleştirmek için 26 Aralık’ta düğün tarihlerini aldılar. Çift tüm hazırlıkları yaparken düğüne 2 gün kala Muhammed Yusuf Gülel arkadaşının motosikletiyle kaza yaptı. Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılan Gülel, iki ayağındaki kırık nedeniyle ameliyata alındı.

Muhammed Yusuf Gülel’e moral vermek amacıyla iki ailenin de onayı ile hastanede yapılacak düğün için hastane yönetiminden izin alındı. Tüm hazırlıkların tamamlanmasının ardından Gülel ve Tut, gelin damatlıklarını hastane odasında giyerek şahitler huzurunda nikah masasına oturdu. Muhammed Yusuf Gülel, “Düğün için bir randevumuz vardı, ertelemek istemedik, söz verilen tarihte olsun istedim. Bugün düğünümüz gerçekleşti. Çok mutlu oldum” dedi. “Başladık ama inşallah bir ömür mutlu oluruz. İyi günde kötü günde her zaman yanınızdayım” dedi.

Nikahın ardından yakınları gelin ve damatla hatıra fotoğrafı çektirdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu