Teknoloji

Tesla’nın İkinci Mağazası İstanbul Akasya AVM’de Açılıyor!

Nisan ayı başı itibarıyla ülkemizde otomotiv pazarına resmen giriş yapan elektrikli otomobil markası Tesla, geçtiğimiz günlerde Türkiye’deki teslimat noktasının İstanbul Park olacağını duyurmuştu. Kısa süre sonra yeni detaylar da gelmeye başladı.

Bugün yayınlanan bir afiş ile Tesla’nın Türkiye’deki ikinci mağazasının İstanbul’da açılacağı duyuruldu. Gelin detaylara birlikte göz atalım.

Tesla’nın ikinci mağazası İstanbul Akasya AVM’de açılıyor

Tesla’nın ilk mağazası İstanbul’un Şişli ilçesinde bulunan Kanyon AVM’de açıldı. Markanın ikinci mağazası Anadolu yakasında, Akasya AVM Üsküdar/Acıbadem semtinde yer almaktadır. açılır. Mağazanın açılış tarihi 2 Mayısolarak belirlendi.

Bu şube bir Pop-Up mağazası olacak. Bir pop-up mağaza, genellikle bir alışveriş merkezinde veya işlek bir caddede günlerce veya haftalarca satış yapan bir mağazadır. geçici Bu bir mağaza türüdür. Akasya’da açılacak mağazanın ne zaman kapanacağı bilinmiyor.

2 Mayıs itibariyle Tesla’nın Akasya mağazasına dilediğiniz zaman gidebilir, sorularınızı yetkililere iletebilirsiniz. Ne düşünüyorsun? Lütfen niyetlerinizi yorumlarda bizimle paylaşmayı unutmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu