Yaşam

18 yaşındaki kızının elinden kaçtığı 51 yaşındaki şifacıyı gören anne, canlı yayında sinir krizi geçirdi.

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ve Tatlı Sert programının bugün yayınlanan bölümünde tansiyon yükseldi. 18 yaşındaki kızının evden kaçarak 51 yaşındaki erkekle birlikte olduğunu öğrenen anne, çatışma sırasında sınırda saldırıya uğradı.

33 YAŞINDAKİ ADAM SARMAŞ DOLAŞ’A POZİSYON VERDİ

Kendisinden 33 yaş büyük olan adamın yanına kaçarak kucak dolusu poz veren 18 yaşındaki Hilal, ailesinin yanına dönmek istemediğini ve artık yalnız kalmak istediğini söyledi. 51 yaşındaki erkekle aşk yaşadığını itiraf eden Hilal, ailesine de tepki gösterdi. Canlı yayına bağlanan bir kadın seyirci, 51 yaşındaki adamın Hilal’in bacaklarına ve kalçalarına dokunduğunu söyledi. Hilal, taciz iddiasını yalanladı.

ANNE VE BABA SINIR KRİZİ GEÇİRDİ

Şerife Hanım ise canlı yayında yaşananlara isyan ederek “Çocuğumun yanındaysan koltuk altına saklanma. Arlanz… Çocuğumun beynini yıkadın. Dolandırıcısın, bir dolandırıcı ve bir tacizci.” Kızlarının “nankörlük etmeyin” demesi üzerine çılgına dönen baba ve anne, canlı yayında var gücüyle bağırarak tepki gösterdi.

SÜLEYMAN ADAM: BAŞKA BİR ŞEY OLMADI

Canlı yayında yüzünü göstermeden konuşan 51 yaşındaki Süleyman Bey, “Ahlak dışı bir şey olmadı. Ben konuşmaya başlayınca hep susarım. Sonuna kadar Hilal’in arkasındayım.” Müge Anlı ve ailesinin isyanı üzerine yüzünü gösteren Süleyman Bey geri adım atmadı. Kızının kendisinden yaşça büyük bir adamla birlikte olmasını kabul etmediğini söyleyen anne, canlı yayında gözyaşlarına boğuldu.

Canlı yayında annesi ve babasına bağırıp tepki gösteren Hilal, stüdyodan ayrıldı.

Süleyman Bey ve Hilal Bey

cildirhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu